Kaan Tangöze 'çocuklar şiddet görüyor' dedi, Piriler'den açıklama geldi!

Seçkin Piriler'e şiddet uyguladığı iddia edilen Kaan Tangöze, önceki gün ifade verdi. Asıl şiddeti kendisi ile çocuklarının gördüğünü söyleyerek eski eşi hakkında şikayette bulundu. Seçkin Piriler'den ise yanıt gecikmedi.

Kaan Tangöze 'çocuklar şiddet görüyor' dedi, Piriler'den açıklama geldi!

Seçkin Piriler, eski eşi Kaan Tangöze'nin çocuklarının gözü önünde kendisine şiddet uyguladığını iddia etmiş ve eski eşinden şikayetçi olmuştu. Tangöze, önceki gün Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği’ne giderek konuyla ilgili ifade verdi. Ünlü rock’çı, asıl şiddet görenin kendisi ve çocukları olduğunu söyleyerek Piriler’den şikayetçi oldu. Tangöze’nin avukatı konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

'Büyük oğlu annesi tarafından şiddet görüyor'

"Müvekkilimin büyük oğlunun annesi tarafından şiddet gördüğü kanıtlanmıştır. Tangöze, bu olayı sessizce çözmeye çalışmıştır. Ancak olay günü eski eşinin kendisi ve çocuklarına yönelik şiddet eylemlerine engel olmaya çalışırken, 4.5 yaşındaki oğlu kucağındayken özellikle yüzüne darbeler almıştır. Bu darp raporu ile kanıtlanmıştır. Müvekkilim aynı gece 8 yaşındaki oğlunun da darp edilmesi nedeniyle Piriler’i Emniyet Birimleri ve Aile Bakanlığı’na ihbar etmiştir."

Karşı açıklama geldi

Seçkin Piriler'in menajeri ise bu açıklama sonrası şöyle konuştu: "İddialar tamamen asılsız ve şiddet olayından kurtulmak için başvurulan bir yoldur. Biz bu olaylara çocukların karıştırılmasından yana değiliz."

Sosyal medyadan yeni açıklama

Bu açıklamanın ardından Seçkin Piriler'den yeni bir paylaşım geldi. Piriler, çocuklarıyla ilgili şiddet konusu hakkında konuşurken özen gösterilmesini istedi ve şu paylaşımı yaptı:

Kaan Tangöze 'çocuklar şiddet görüyor' dedi, Piriler'den açıklama geldi!