Kaan Tangöze: "Şiddet uygulamadım, şiddet gördüm!"

Kaan Tangöze'den şiddet gördüğünü iddia eden Seçkin Piriler'in ifadesi ortaya çıktı. Ayrıca Tangöze, olaylarla ilgili ilk kez kameraların karşısında konuştu.

Kaan Tangöze:

Seçkin Piriler, eski eşi Kaan Tangöze'nin çocuklarının gözü önünde kendisine şiddet uyguladığını iddia etmiş, soluğu ise avukatı Ayşegül Mermer ile birlikte Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği’nde alarak şikayetçi olmuştu.

Kaan Tangöze:

Şimdi ise Piriler'in ifadesi ortaya çıktı.

Kaan Tangöze:

İşte Seçkin Piriler'in ifadesi:

"Kaan Tangöze oğlumu okuldan alıp yaşadığım eve getirdi. Arkadaşım Zeynep Su Pehlivan da vardı. İçeri girmemesini söyledim, yine de girdi.

Kaan Tangöze:

Bana ‘Kıvılcım’a açtığın davayı geri çek. Yoksa seninle mesajlaşmalarımızı yayınlar, tüm konuşmalarımızı ifşa ederim’ diyerek bana şantaj yaptı.

Kaan Tangöze:

Ben de kendisine evi derhal terk etmesini söyledim. Kaan ‘Bu ev benim, yediğin yemek bile benim paramla alınıyor’ diyerek ağır hakaretler etti."

Kaan Tangöze:

"İki oğlum da olan biteni gördü"

“Tam arkamı döndüğüm sırada sırtıma tekme, ardından yumruk attı. O sırada arkadaşım Zeynep araya girdi. Ona da vurmaya başladı. İki oğlum tüm olan biteni gördü.

Kaan Tangöze:

‘Yüzüme vurma’ diye yalvarmaya başladım. Kaan evden çıkıp gitti. Sonra apartman kapısının önünde durup balkonda olan oğullarıma şöyle seslendi: ‘Kimde kalmak istersiniz; annenizde mi yoksa bende mi?’ Çocukları ağlayarak içeri çektim.”

Kaan Tangöze:

Kaan Tangöze de konuştu

Öte yandan Kaan Tangöze, dün sabah yazılı bir açıklama yapmış ve, "Eski eşimi darp ettiğime dair çıkan haberlerin hiçbiri gerçeği doğru yansıtmamaktadır." demişti.

Kaan Tangöze:

Akşam saatlerinde ise karakolda iki saat ifade veren Tangöze, çıkışta şu açıklamayı yaptı:

Kaan Tangöze:

"Şiddet gördüm"

"Şiddet uygulamadım, şiddet gördüm. ben de şikayetçi oldum.

Kaan Tangöze:

Her şey ortaya çıkacak. Çocuklarım için bunlara katlanıyorum."

Kaan Tangöze: