Kenan İmirzalıoğlu: "Sinem hamile olduğu zaman..."

Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile meslektaş eşi Sinem Kobal, önceki akşam arkadaşları Burak Sağyaşar ve Hatice Şendil'le Ulus Sunset’te görüntülendi.

Kenan İmirzalıoğlu:

Birlikte yemek yiyen ekip, gece sonunda objektiflere yansıdı. Mekandan el ele ayrılan İmirzalıoğlu ve Kobal, herhangi bir proje üzerinde konuşup konuşulmadığı sorularına "İş yemeği değil, dost yemeğiydi. Güzel bir yemek yedik" dedi. Ekranlara dönüp dönmeyeceği merak edilen Kenan İmirzalıoğlu, "Bir projeyi okuyorum. Vakti gelir, ciddileşirse açıklayacağız" şeklinde konuştu.

"Senaryosuna bağlı"

Yakışıklı oyuncu, son olarak Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde rol almıştı. Bir muhabir kendisine "Tekrar dönem dizisinde rol alır mısınız? Rol alırsanız kimi canlandırmak istersiniz?" sorusunu sorunca ise İmirzalıoğlu, "Senaryosuna bağlı. Kimi canlandıracağım için de yine senaryosuna bağlı" yanıtını verdi. Ayrıca dijital platforma da sıcak baktığını ekledi.

"Hamile olursa anlarsınız"

Öte yandan bir süredir eşi Sinem Kobal'ın hamile olduğu iddialarıyla ilgili konuşan Kenan İmirzalıoğlu, "Sinem hamile olduğu zaman anlarsınız zaten" ifadelerini kullandı.