Kenan İmirzalıoğlu'nun Kim Milyoner Olmak İster'deki ilk görüntüleri yayınlandı...

‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasının yeni sunucusu Kenan İmirzalıoğlu oldu. Oyuncunun programdan ilk görüntüleri yayınlandı.

Kenan İmirzalıoğlu'nun Kim Milyoner Olmak İster'deki ilk görüntüleri yayınlandı...

Murat Yıldırım, geçtiğimiz hafta Twitter'dan yaptığı açıklamayla 'Kim Milyoner Olmak İster'i bıraktığını duyurmuştu. Yıldırım, "Kim Milyoner Olmak İster'deki sunuculuk görevimi oyunculuğa olan tutkumdan dolayı sonlandırıyorum" demişti. Bu açıklamanın ardından 'Kim Milyoner Olmak İster'i kimin sunacağı merak konusu olmuştu.

Kenan İmirzalıoğlu, Kim Milyoner Olmak İster'de!

Ardından 'Kim Milyoner Olmak İster'i Kenan İmirzalıoğlu'nun sunacağı iddia edilmişti. Yakışıklı oyuncu ilk başta iddialar karşısında sessizliğini korumuş ve gelen soruları yanıtlamamıştı. Fakat geçtiğimiz hafta bir alışveriş merkezinde görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu, "Haberler doğru. 'Kim Milyoner Olmak İster'i ben sunacağım" demişti.

İlk görüntüler yayınlandı!

'Kim Milyoner Olmak İster'de Kenan İmirzalıoğlu'nun ilk görüntüleri de yayınlandı. Yayınlanan kısa video sosyal medyada oldukça dikkat çekti ve hakkında bir çok yorum yapıldı. Kenan İmirzalıoğlu'nun oyunculuğa ara vererek sunuculuğa başlaması oldukça konuşuldu. İmirzalıoğlu'nun son dizisi düşük reytingleri nedeniyle yayından kaldırılmıştı.