Kerimcan Durmaz davasında yeni gelişme!

Sosyal medya hesabından paylaştığı müstehcen videonun ardından hakkında soruşturma başlatılan Kerimcan Durmaz, ifadeye çağrıldı. Durmaz ifadesinde, "Arkadaşıma atacaktım." dedi.

Kerimcan Durmaz davasında yeni gelişme!

Kerimcan Durmaz, bir uçağın tuvaletinde çektiği müstehcen görüntüleri Instagram hesabından yayınlamıştı. Durmaz, kısa sürede paylaşımını kaldırsa da video internette yayılmıştı. Skandal görüntülerin ardından pek çok kişi ünlü fenomene tepkiler yağdırmıştı. Birçok kişi ise Durmaz'ı savcılığa şikayet etmişti.

İfadeye çağrıldı

Şikayetlerin ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Kerimcan Durmaz hakkında Çocuğun Cinsel İstismarı, Cinsel Taciz, Genel Ahlaka Karşı Hayasızca Hareketler ve Genel Ahlaka Karşı Müstehcenlik suçlarından soruşturma başlattı. Durmaz, soruşturma kapsamında İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği'nde ifade verdi.

"Yanlışlıkla paylaştım"

Kerimcan Durmaz, ifadesinde "Ben yurtdışındaydım. O görüntüler sosyal medya hesabımdan bir arkadaşıma atacaktım. Yanlışlıkla sosyal medya hesabımdan hikaye olarak paylaştım. Uçakta telefonu kapatmak zorunda kaldığım için durumun farkında varamadım. Uçaktan indikten sonra gelen mesajlar üzerine hatamı fark edip sildim. Ama geç kalmıştı" ifadelerini kullandı.