Kerimcan Durmaz özür diledi: "O kadar çok utanıyorum ki..."

Sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz, uçaktaki müstehcen görüntülerinin ardından sosyal medya hesabından bir özür videosu yayınladı.

Kerimcan Durmaz özür diledi:

Kerimcan Durmaz, yolculuk esnasında uçağında tuvaletinde müstehcen bir video çekmiş, o videoyu Instagram hesabından paylaşarak büyük tepki toplamıştı. Magazin gündeminde de günlerce konuşulan görüntülerin ardından ünlüler de ikiye bölünmüş, bazı isimler tepkisini koyarken bazıları da destek olmuştu. Yaşananların ardından Durmaz, sonunda sessizliğini bozdu. Instagram hesabından bir özür videosu paylaşan Durmaz, şöyle konuştu:

"O kadar çok utanıyorum ki..."

"Günlerdir çok üzgünüm ve yaşadığım bu olayla alakalı birkaç şey söylemek istiyorum. Öncelikle beni takip eden, başta ailem olmak üzere bütün küçük kardeşlerimden, büyüklerimden ve böyle bir şeyi izlemek zorunda kalan herkesten çok özür diliyorum. O kadar çok utanıyorum ve kendimi o kadar mahcup hissediyorum ki, ne diyeceğimi bilemiyorum. Yaşadığım bu talihsiz olaydan kendime çok ders çıkardım ve aslında aile kavramının ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladım. Dolayısıyla bundan sonraki hayatıma da çevremdeki herkese ve her şeye çok daha fazla dikkat ederek devam edeceğim. Tekrar herkesten çok çok özür diliyorum." Diğer yandan Kerimcan Durmaz'ın üzgün ve bir hayli kilo vermiş hali dikkatleri çekti.