Kerimcan Durmaz'a bir destek de Didem Soydan'dan!

Sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz'ın uçağın tuvaletinde çektiği ve sosyal medyada paylaştığı müstehcen görüntülere destek veren ünlüler arasına model Didem Soydan da katıldı. Soydan, "Bilerek ve isteyerek yayınlamadığını biliyorum" dedi.

Kerimcan Durmaz'a bir destek de Didem Soydan'dan!

Geçtiğimiz pazar günü Instagram hesabından uçağın tuvaletinde çektiği müstehcen görüntüleri paylaşarak olay yaratan Kerimcan Durmaz'a hem tepkiler hem de destekler devam ediyor. Durmaz videoyu hemen silerek ''Görüntü bana ait değil'' dese de takipçileri ''Üzerindeki tişört ve bileklik bile aynı. Bu sensin, çabuk özür dile'' diyerek tepki gösterdi. Ünlü fenomen ''Hakaret edenlere dava açacağım'' deyince ise olay büyüdü. Takipçiler takibi bırakma kampanyası yaparken, Durmaz'ın 3 milyon 100 bin takipçisi, 2 milyon 900 bine düştü.

Didem Soydan'dan destek

Kerimcan Durmaz'a tepki gösterenlerin yanı sıra destek çıkanlar da oldu. Tuğba Ekinci ve Bülent Ersoy'un ardından bir destek de manken Didem Soydan'dan geldi. Soydan, "Ben Kerimcan'ın o paylaşımını bilerek ve isteyerek yayınlamadığını biliyorum ve eminim. Dolayısı ile onu desteklediğimi gösteren bir paylaşım yaptım tabii ki de. Beni tanıyanların bildiği tanımayanların da şu an öğreneceği üzerine gerçekliğine inandığım durumlar ile ilgili kimseye (annem, babam dahil) eyvallahım yoktur. Uzun lafın kısası rahatsız olanlar hemen ışık hızıyla hesabımdan gidebilirler'' dedi.

İşte o paylaşım:

Kerimcan Durmaz'a bir destek de Didem Soydan'dan!