Kerimcan Durmaz'a bir tepki de site sakinlerinden!

Sosyal medya hesabından yayınladığı müstehcen görüntülerle olay yaratan Kerimcan Durmaz'a bir tepki de oturduğu site sakinlerinden geldi. Sitede oturanlar imza toplamaya başladı.

Kerimcan Durmaz'a bir tepki de site sakinlerinden!

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, uçağın tuvaletinde çektiği müstehcen görüntüleri Instagram hesabından paylaşmış ve tepkileri üzerine çekmişti. İlk olarak videodaki kişinin kendisi olduğunu reddeden Durmaz, daha sonra bir özür videosu paylaşmış ve, "O kadar çok utanıyorum ve kendimi o kadar mahcup hissediyorum ki, ne diyeceğimi bilemiyorum. Öncelikle beni takip eden, başta ailem olmak üzere bütün küçük kardeşlerimden, büyüklerimden ve böyle bir şeyi izlemek zorunda kalan herkesten çok özür diliyorum." demişti.

Bir tepki de site sakinlerinden

Yaşananların ardından bazı isimler Kerimcan Durmaz'ı desteklerken, bazı isimler ise tepki göstermeye ve şikayet yağdırmaya devam ediyor. Son olarak bir tepki de Kerimcan Durmaz'ın Beykoz'da oturduğu sitenin sakinlerinden geldi. Durmaz'ı sitede istemeyen sakinler, imza kampanyası başlattı. Ünlü fenomenin siteden kovulmasını isteyen site sakinleri, çalışmalarına devam ediyor.