Kırmızı Oda reytinglerin zirvesinde!

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan ‘Kırmızı Oda’, TV8’de ekrana gelen yirmi dördüncü bölümüyle Tüm Kişiler, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde birinci olarak tüm kategorilerde reytingin zirvesinde yer aldı.

Kırmızı Oda reytinglerin zirvesinde!

‘Kırmızı Oda’nın 24’üncü bölümünde; Doktor Hanım, evliliğinde annesinin yaptığı hataya düşmemek için Recai’nin (Gökhan Yıkılkan) sürekli huyuna gittiğini ancak yine de terk edildiğini anlatan Nazlı’ya (Pınar Deniz), Recai’nin kendisiyle tanıştığı ilk haline aşık olduğunu hatırlattı.

Kumru (Aslıhan Gürbüz), babaannesinin evinde bulduğu huzurun ve şefkatin travmalarını aşmasına nasıl yardımcı olduğunu Doktor Hanım’la paylaştı.

Sadi (Erkan Petekkaya), babasının kendisine ve annesine yaşattıklarını anlatırken panik atak geçirince, Doktor Hanım’ın Sadi’ye yaptığı telkinlerle krizini yatıştırdı. Sadi’nin finalde düşmanları tarafından ölümle burun buruna getirildiği anda gelen ikinci krizi ise büyük merak uyandırdı.

‘Kırmızı Oda’ yeni bölümüyle 19 Şubat Cuma akşamı TV8 ekranında olacak.