Kıvanç Tatlıtuğ yeni sezonda ekranda olacak mı? Radikal karar!

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un, yıllardır birlikte çalıştığı Ay Yapım'dan ayrılacağı, bunun üzerine de yapımcı Timur Savcı'nın oyuncunun peşine düştüğü iddia edildi.

Kıvanç Tatlıtuğ yeni sezonda ekranda olacak mı? Radikal karar!

Son olarak Show TV'de yayınlanan 'Çarpışma' dizisiyle ekranlara gelen Kıvanç Tatlıtuğ, 12 yıldır Ay Yapım’la çalışıyordu. Ancak Tatlıtuğ'un yapım şirketiyle yollarını ayıracağı iddia edildi. Boy gösterdiği son üç dizi olan 'Kurt Seyit Şura', 'Cesur ve Güzel' ve 'Çarpışma'da istediği başarıyı elde edemeyen yakışıklı oyuncunun, farklı bir arayışa geçtiği öğrenildi.

Timur Savcı'nın radarına girdi

Netflix gibi dijital platformlardan teklifler alan Kıvanç Tatlıtuğ, özellikle 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinin yapımcısı Timur Savcı’nın radarına girdi. Akşam'ın haberine göre oyuncunun bu radikal kararını değerlendirme fırsatını kaçırmayan Savcı, bünyesine katmak istediği Tatlıtuğ'a 4 yıllık sözleşme ve 100 bin dolar (yaklaşık 575 bin lira) imza parası önerdi. Başarılı oyuncunun bu teklife ise sıcak baktığı öğrenildi.

Yeni sezonda ekranda olmayacak

Öte yandan Kıvanç Tatlıuğ’un önümüzdeki sezonda dizi çekmeyeceği, gelecek sezona kadar sinemada rol almayı düşündüğü öne sürüldü.