Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Tatlıtuğ’a saldırı şoku!

Sinan A. adlı şahıs, Başak Tatlıtuğ'un Harbiye’de işlettiği kafeyi bastı. Tatlıtuğ çiftin saldırgandan şikayetçi oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Tatlıtuğ’a saldırı şoku!

Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Tatlıtuğ, Harbiye'de işlettiği lüks kafesinde büyük bir şoka uğradı. İddiaya göre geçen aylarda saldırgan bir kişi, sinirli bir şekilde kafenin önüne gelerek bağırmaya başladı. Mekanın kapısını yumruklayan ve içeri girmeye çalışan saldırgan, içeridekileri korkuttu. Kafe çalışanları saldırgandan korunmak için kendilerini içeri kitledi ve hemen polisi aradı.

"Başak buraya gelecek!"

Saldırganın, "Başak buraya gelecek. O gelene kadar bir yere gitmeyeceğim. Şimdi gitsem de tekrar geleceğim" şeklinde tehdit içerikli ifadelerde bulunduğu öne sürüldü. Daha sonra polis, olay yerine gelerek saldırgan şahsı gözaltına aldı ve Harbiye Polis Merkezi Amirliği'ne götürdü. Bu kişinin 28 yaşındaki Sinan A. olduğu belirlendi.

'Kapıyı yumruklamadım'

Genç şahıs, ifadesinde kapıyı yumruklamadığını, Başak Tatlıtuğ'un sevgilisiyle arkadaş olduklarını ve kendisini terk eden sevgilisinin arkadaşıyla konuşmak için kafeye gittiğini dile getirdi.

Şikayetçi oldular

Daha sonra yaşananları öğrenen Başak Tatlıtuğ ile Kıvanç Tatlıtuğ, saldırgan şahıstan şikayetçi oldu. Çiftin şikayeti üzerine ise savcılık soruşturma başlattı.

Kaynaklar:
sabah.com.tr