Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni imajı nefesleri kesti!

İmajını değiştiren Kıvanç Tatlıtuğ, sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarla olay oldu. Hayranları Tatlıtuğ'un imajını çok beğendiğini söyledi.

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni imajı nefesleri kesti!

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, sosyal medyadan bir fotoğrafını paylaştı. Yeni imajıyla çekilen fotoğrafları paylaşan Tatlıtuğ'a kısa sürede 200 bin'e yakın beğeni ve 4 bin'e yakın yorum geldi. Instagram hesabında yaklaşık 2,8 milyon takipçisi bulunan Kıvanç Tatlıtuğ, her paylaşımında ortalama 400 bin beğeni alıyor.

Çok sinirlenmişti

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz günlerde eşi Başak Dizer'i, reklam filminde rol aldığı bayanla aldattığı ile ilgili basında haberler çıkması sebebiyle şu açıklamayı yapmış ve davalar açacağını söylemişti;

"Son zamanlarda çeşitli olaylar üzerinden hakkımda yapılan haberleri sükunetle takip ediyorum. Benim oyunculuğum veya yaptığım işlerle ilgili her zaman istediğiniz eleştiriyi yapma hakkına sahipsiniz. Ancak birkaç gündür ailem ve evliliğim hakkında yapılan haberler gerek kişilik haklarımı, gerek ailenin kutsallığını hiçe sayar hale gelmiştir. Zira hiçbir belge ve delil olmadan medya aracılığıyla evliliğime dair gerçek olmayan söylemleri kabul edemem. Eşimle henüz birlikteliğimizin başlamadığı bir dönemde 2013 yılında reklam filmi çektiğim ve bir daha hiç karşılaşmadığım mesai arkadaşımla “Bir ilişki yaşıyor mu?” başlığıyla yalan bir haber yaratma gayesi içerisinde yapılan habercilik anlayışı anlaşılır gibi değil. Bu kapsamda hakkımda yapılan asılsız haber ve yorumlar aleyhine yasal haklarımı kullanmak mecburiyetinde bırakıldığımı, bu hukuk mücadelesinin bir örnek olarak hatırlanmasını sağlayacağımı, herkesin bilgisine sunarım."