Kubilay Aka o mesajı affetmedi! Dava açıyor...

Oyuncu Kubilay Aka, sosyal medya üzerinden kendisine gelen çirkin bir mesajı affetmedi. Yakışıklı oyuncu dava açmaya hazırlanıyor.

Kubilay Aka o mesajı affetmedi! Dava açıyor...

Çukur dizisinde canlandırdığı 'Celasun' karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Kubilay Aka, bir süredir kendisi gibi oyuncu olan Miray Daner ile aşk yaşıyor. 23 yaşındaki yakışıklı oyuncu, son olarak sosyal medyadan kendisine gelen bir mesajla şoke oldu.

"En iğrenç çiftsiniz"

Aka'nın bir takipçisi Instagram hesabından oyuncuya şu iğrenç mesajı gönderdi: "Hayatımda gördüğüm en iğrenç çiftsiniz. Sen Miray'dan ayrılmadığın sürece inşallah annen ve kız kardeşin tecavüze uğrar."

Dava açacak

Bunun üzerine neye uğradığını şaşıran oyuncu, o mesajı Instastory'den yayınlayarak şu sözleri not düştü: "Sizlerin dilek ve eleştirilerinize sonsuz saygım var. Ama kadın tecavüzünün desteklenmesine ve bunun annem ile kız kardeşim üzerinden yapılmasına öfkem var. Sonra neden dava açılıyor..."

Kubilay Aka o mesajı affetmedi! Dava açıyor...

Daha sonra bir hikaye daha paylaşan oyuncu, "Bir önceki hikaye paylaşımımda gördüğünüz bir damla değil bir sürahinin taşmasıdır. Bir insanın sizlerin istediği gibi yaşaması mümkün değil. Dizi karakterleri kurgulanmış ve canladıran kişinin rol yaparak izleyiciye yansıttığı hayal ürünüdür." şeklinde konuştu.

İşte o paylaşım:

Kubilay Aka o mesajı affetmedi! Dava açıyor...