Larissa-Burak Gacemer çiftinin tatil keyfi!

Larissa-Burak Gacemer, tatil sezonunu açtı. Çift, pek çok ünlünün akın ettiği Çeşme'yi tercih etti.

Larissa-Burak Gacemer çiftinin tatil keyfi!Brezilyalı oyuncu Larissa Gacemer ile model Burak Gacemer, Mayıs 2011'de dünyaevine girmişti.

Larissa-Burak Gacemer çiftinin tatil keyfi!Evlendiklerinden itibaren özellikle sosyal medyada gözde olan çift, Çeşme'ye tatile gitti.

Larissa-Burak Gacemer çiftinin tatil keyfi!İkili, tatilden eğlenceli karelerini sosyal medya hesaplarından paylaşmayı da ihmal etmedi.

Larissa-Burak Gacemer çiftinin tatil keyfi!Larissa Gacemer, denizin içinde bikiniyle çekildiği bu fotoğrafı Instagram hesabından paylaşarak, "Benim güzel fotoğrafçım Burak Gacemer" notunu düştü.

Larissa-Burak Gacemer çiftinin tatil keyfi!Gacemer'in bu fotoğrafı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Larissa-Burak Gacemer çiftinin tatil keyfi!Öte yandan Larissa Gacemer ile eşi Burak Gacemer, kış aylarında da Finlandiya'ya gitmişti.

Larissa-Burak Gacemer çiftinin tatil keyfi!Tamamı camdan yapılan bir odada konaklayan çift, kuzey ışıklarını izlemiş, sabah da kar manzarasında çekildikleri pozlarını sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı.

Larissa-Burak Gacemer çiftinin tatil keyfi!Fenomen çiftin tatil fotoğrafları takipçileri tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Larissa-Burak Gacemer çiftinin tatil keyfi!Larissa-Burak Gacemer çiftinin tatil keyfi!Larissa-Burak Gacemer çiftinin tatil keyfi!Larissa-Burak Gacemer çiftinin tatil keyfi!Larissa-Burak Gacemer çiftinin tatil keyfi!Larissa-Burak Gacemer çiftinin tatil keyfi!