'Maraşlı' yeni gününde sürprizleriyle ekrana geliyor!

Yapımını ‘’TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı”nın bu akşam ekrana gelecek bölümünde merakla beklenen soru yanıt buluyor; Maraşlı ve Mahur evlenebilecek mi?

'Maraşlı' yeni gününde sürprizleriyle ekrana geliyor!

Yeni gününde ekrana gelecek dizide, Savaş’ın saldırısına uğrayan Maraşlı ve Mahur çıkan çatışmada ateş hattından kurtulduklarında birbirlerine yıldırım nikahıyla evleneceklerinin sözünü veriyor. Büyük final için geri sayıma başlayan dizi, ekrana gelecek son üç bölümüyle heyecanın dozunu arttırıyor.

MARAŞLI VE HURDACI’NIN BÜYÜK YÜZLEŞMESİ YENİ BÖLÜMDE!

Yeni bölümde Hurdacı’nın alıkoyduğu Maraşlı, kaçmak istediği acı dolu geçmişiyle yüzleşiyor. Baba oğulun çok sert geçecek yüzleşmesinde kimlik karmaşası yaşayan Maraşlı gerginleşiyor. İki kimliği arasında sıkışan Maraşlı bu yüzleşmeden sağ çıkabilecek mi?

MAHUR MARAŞLI’NIN GERÇEK KİMLİĞİNİ ÖĞRENECEK Mİ?

Mahur ise Maraşlı’yla evlenmek için gün sayarken beklemediği sürpriz bir misafirle yüzleşiyor. Mahur acaba bu yüzleşmede Maraşlı’nın aslında Mehmet İnce olduğunu mu öğrenecek?

Senaryosunu Ethem Özışık, Ercan Uğur ve Pelin Gülcan Metu’nun, yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği “Maraşlı” bu akşam saat 20:00’de ATV’de ekrana geliyor.

24.bölüm fragmanı;