MasterChef'te kim elendi? Kim MasterChef'e veda etti?

TV8'nin sevilen yarışma programı MasterChef'te eleme heyecanı yaşandı. MasterChef'e bir isim daha veda etti. İşte MasterChef'e veda eden o isim....

MasterChef'te kim elendi? Kim MasterChef'e veda etti?

MasterChef Türkiye yarışmasında bu hafta erken final gibi bir eleme yaşandı. Şef Mehmet Yalçınkaya karşısındaki eleme adaylarına bakıp, "Nefes kesen bir yarışma bu bir erken final' dedi. Batuhan, Mustafa, Faruk Batuhan ve Alican elemeye kaldı.

Kıran kırana mücadele

Yarışmacılar eleme yemeğinde patlıcan kebabı yaptı. Kıran kırana geçen bir yarışın ardından elenmekten ilk kurtulan isim Mustafa oldu. Onun ardından da Alican yarışmada kalmayı garantiledi. Son ikiye Batuhan ve Faruk Batuhan kaldı.

Ağlayarak uğurladı!

Lavaşlarını düşüren ve yeniden yapmak zorunda kalan Faruk Batuhan Masterchef'ten giden isim oldu. Adaşı Batuhan arkadaşını göz yaşları içinde uğurladı.

MasterChef'te kim elendi? Kim MasterChef'e veda etti?

Faruk Batuhan gitmeden önce şunları söyledi:

"MasterChef benim için bitti. Ama burda çok güzel dostluklar kazandım, şeflerden yenilikler öğrendim. Masterchef çok sert bir dünya ama size farklı şeyler katabilecek yer. Onun için ben çok mutluyum. Masterchef'teki edendiğim dostluklar, arkadaşlıklar ve bilgi birikimi benim için büyük kazanç"