Masumlar Apartmanı zirvedeki yerini korudu!

TRT 1’de Salı günleri yayınlanan başarılı dizi Masumlar Apartmanı dün akşam yayınlanan bölümüyle izleyiciye duygu dolu anlar yaşattı. Heyecanlı bölümüyle izleyici ekran karşısına kilitleyen Masumlar Apartmanı yine zirvelerdeki yerini aldı.

Masumlar Apartmanı zirvedeki yerini korudu!

Zirvedeki apartman

Sosyal medyada da her hafta hem Twitter’da hem Youtube’da çok konuşulanlar ve izlenenler listesine giren Masumlar Apartmanı, bu hafta da zirvelerdeydi. AB’de 14.12, ABC’de 14.32, reyting alan dizi, tüm kesimlerce ilgiyle takip ediliyor.

Son bölümde neler oldu?

Naci’nin ambulansa bindirilişini izleyen Safiye, olanlar için kendini suçladı. Onunla görüştüğü için olmuştu her şey. Çareyi, kendini eve kapatıp temizliğe vermekte buldu. İnci’nin ise Naci’nin durumundan sorumlu tuttuğu kişi başkasıydı. Bir yandan Han’ın kendisi için yaptırdığı dairede Ceylan’ın künyesini bulması, bir yandan da Naci’ye olanlar İnci’yi allak bullak etti. Han ise İnci’yle aralarındaki gerginlik yüzünden gece eve çok geç geldi. Bu durum, İnci’nin şüphelerini iyice artırdı. Esra’nın apartmana taşınacağını öğrenen Gülben ise başka plan yaptı. Bu arada Han, son birkaç gündür yaşadığı zorlukları bir daha yaşamamak için bir adım atmaya karar verdi. Ancak bu adım, onu çok daha zor bir durumda bırakacak.

“Masumlar Apartmanı” her Salı akşamı saat 20:00’da TRT 1’de