Mehmet Ali Erbil hakkında şok iddia! Vasiyetini mi yazdırdı?

Şovmen Mehmet Ali Erbil'in geçtiğimiz günlerde hastanede yatarken avukatını çağırdığı ve vasiyetini imzaladığı öğrenildi.

Mehmet Ali Erbil hakkında şok iddia! Vasiyetini mi yazdırdı?

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz yıl kaçış sendromu hastalığı yüzünden 235 gün yoğun bakımda yatmış ve taburcu edilmişti. Taburcu olduktan sonra da hastalığından kurtulamayan Mehmet Ali Erbil 3 kez daha hastaneye kaldırılmıştı. En son geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılan ünlü şovmenin doktor kardeşi Yeşim Erbil bir açıklama yapmış ve "Abimin durumunu merak ediyorsunuz haklı olarak. Aslında bilgileri saklamıyoruz sadece iki ileri bir geri giden bir süreç olduğu için anlık duyuru yapmadık. 16 aydır ağır bir hastane süreci. Taburcu olsa da ayaktan takibi hep devam etti. 20 yıldır mevcut kaçış sendromu ve düşme ile başlayan olaylar vücudunu çok yıprattı. Bir gün bile 'ne olacak böyle?' demedi. Şu an yoğun bakımda.." demişti.

Vasiyetini yazdırmış

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in hastanede yatarken vasiyetini yazdırdığı iddia edildi. İddiaya göre Erbil tedavi gördüğü hastaneye avukatını çağırdı ve vasiyetini yazdırdığı belgelere imza attı. Bakalım Erbil cephesinden bu konu ile ilgili bir açıklama gelecek mi?