Melisa'yla ilgili bir açıklama da Şeyma Subaşı'dan!

Şeyma Subaşı kızı Melisa'nın, Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz'a 'anne' dediği ve birlikte tatil yaptıkları haberleri karşısında açıklamada bulundu.

Melisa'yla ilgili bir açıklama da Şeyma Subaşı'dan!Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı, velayetini Şeyma Subaşı'dan aldığı kızı Melisa'yla Miami'de tatile gitmişti. Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz'ın da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar sonucu Miami'de tatilde olduğu öğrenilmişti. İddialara göre tatil sürecinde Melisa, Yılmaz'a 'anne' diye hitap etti. Bunu öğrenen Şeyma Subaşı'nın da deliye döndüğü öne sürüldü.

İlk açıklama Zeynep Yılmaz'dan geldi

Konuyla ilgili ilk açıklamayı Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz yapmış, "Melisa'nın bana anne diye hitap ettiği kesinlikle doğru değildir. Melisa'nın kardeşleri ile vakit geçirmesi son derece doğaldır." demişti.

Bir açıklama da Şeyma Subaşı'dan

Zeynep Yılmaz'ın ardından bir açıklama da Şeyma Subaşı yaptı. Instastory'den iddialar hakkında konuşan Subaşı, "Melisa'nın kardeşleriyle vakit geçirmesini her zaman destekliyorum. Kardeşlerin insan hayatında ne kadar önemli olduğunu en iyi ben biliyorum. Melisa'nın kardeşlerinin annesiyle dolayısı ile beraber olması benim için sorun teşkil etmiyor. Kızımız için gösterdiğimiz bu kadar iyi niyetli bir yaklaşımı yalan ve kötü bir habere dönüştürmeyelim lütfen" dedi.

İşte o açıklama:

Melisa'yla ilgili bir açıklama da Şeyma Subaşı'dan!