Meral Kaplan eşi Erhan Kanioğlu’ndan şikayetçi oldu!

Oyuncu Meral Kaplan, eşi Erhan Kanioğlu'nda şikayetçi oldu.

Meral Kaplan eşi Erhan Kanioğlu’ndan şikayetçi oldu!

Oyuncu ve eski manken Meral Kaplan, iş insanı Erhan Kanioğlu ile 2011 yılında nikah masasına oturmuştu. 2015 yılında Ela adında bir kızları olan çift, geçen yıl şiddetli geçimsizlik sebebi ile boşanma kararı almıştı. Geçtiğimiz günlerde de Kaplan, sosyal medya hesabından, "Şuanda Bodrumdayım. Ve eski eşim eve girip annemi darp edip sokağa atıp çocuğumu kaçırmak üzere. Ve polisleri kandırıyor. Buradan dönene kadar çocuğum Avrupa vatandaşı gidebilir. Lütfen herkese yayın." şeklinde bir mesaj yayınlamış ve yardım çağrısında bulunmuştu.

Görüntüleri basına servis etti

Olayın ardından bir magazin programına bağlanan Erhan Kanioğlu, hakkında ortaya atılan iddiaları reddederek, videonun olay günü şoförünün tarafından çekildiğini savunmuştu.

Meral Kaplan'ın avukatından basın açıklaması

Yaşananların ardından Meral Kaplan'ın avukatı Zeynep Hatemi bugün bir basın açıklaması yaptı ve Kaplan'ın annesi Ümit Kaplan ile ilgili yayınlanan görüntülerin kişilik haklarına doğrudan saldırı olduğu dile getirdi. Ayrıca görüntülerde Kanioğlu'nun kayınvalidesine kötü muamelede bulunduğu ve uzaklaştırma kararına rağmen eve zorla girerek kayınvalidesini darp ettiği öne sürüldü. Öte yandan Erhan Kanioğlu'nun amacının, çocuğunu kaçırmaya çalışmak olduğu iddia edildi.

İddiaları reddetti

Bu iddiaların üzerine yayına bağlanan Erhan Kanioğlu, suçlamaları reddetmişti. Görüntülerin şoförü tarafından kayda alındığını söyleyen Kanioğlu, "Benim evim, benim çocuğum niye evimi basayım, niye kendi çocuğumu kaçırayım. Konu zaten yargıda" demişti.