Mert Yazıcıoğlu'ndan 'bardak fırlattı' iddialarına yanıt!

Dizi çekimleri sırasında telefonda sevgilisi Afra Saraçoğlu ile kavga edip bardak fırlattığı iddia edilen Mert Yazıcıoğlu, haberlere açıklık getirdi.

Mert Yazıcıoğlu'ndan 'bardak fırlattı' iddialarına yanıt!

Eylül 2018’de aşk yaşamaya başlayan oyuncu Mert Yazıcıoğlu ile meslektaşı Afra Saraçoğlu arasında dün kriz çıktığı iddia edilmişti. Netflix'te yayınlanacak olan ve çekimleri devam eden Love 101'in oyuncularından Yazıcıoğlu'nun, telefonda kız arkadaşı Afra Saraçoğlu'yla konuşurken tartışmaya başladığı öne sürülmüştü. Yakışıklı oyuncunun telefonu kapattıktan sonra ise yere bardak fırlatıp kırdığı belirtilmişti.

Açıklama geldi

Çıkan haberlerin magazin gündemine damga vurması üzerine Mert Yazıcıoğlu'ndan bir açıklama geldi. İşte o açıklama:

"Bugün bir gazetede çıkan ve arkasından internet medyasında yayılan; kız arkadaşımla telefondaki tartışmayı sete taşıdığımı ve sinirle sette yere bardak fırlattığımı iddia eden haberler ile yorumlar tamamen gerçek dışı ve hayal mahsulüdür. Tüm hukuki haklarımı saklı tutarak, karavanda yaptığım telefon konuşmasından, kasıtlı biçimde tamamen gerçek dışı dedikodu üretenlere itibar edilmemesini yapılan haberlerin düzeltilmesini, kişilik ve iş itibarımı zedeleyici yorumlardan kaçınılmasını rica ederim."

Mert Yazıcıoğlu'ndan 'bardak fırlattı' iddialarına yanıt!

Bu paylaşıma Afra Saraçoğlu'nun da kalp emojisi koyması dikkatlerden kaçmadı.