Merve Boluğur ekranda neden yok?

Merve Boluğur dizilere ne zaman dönecek, neden uzun bir ara verdi, nasıl bir rol istiyor? Detaylar haberimizde...

Merve Boluğur ekranda neden yok?

Merve Boluğur bir dönemin en popüler isimlerinden biriydi. 'Acemi Cadı'yla başlayan kariyeri giderek yükseldi. 'Küçük Sırlar'dan sonra adı daha fazla bilinir oldu. Ardından Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte kamera karşısına geçtiği 'Kuzey Güney'le birlikte herkesçe tanınır oldu. 'Muhteşem Yüzyıl'da canlandırdığı 'Nurbanu' karakteriyle ise deyim yerindeyse zirveye oturdu.

Ekrandan uzaklaştı!

Fakat sonra ne olduysa Merve Boluğur'un ekran kariyeri giderek düşüşe geçti. 2017'de kamera karşısına geçtiği "İçimdeki Fırtına" dizisi düşük reytingleri nedeniyle ekrana oldukça erken veda etti. O günden sonra da güzel oyuncu adeta ekrana küstü. Uzun süredir herhangi bir dizide rol almayan Merve Boluğur'un fanları oyuncuyu ekrana döndürmek için baskı yapsa da Boluğur, ince eleyip sık dokuyor.

"Bekleyip göreceğiz!"

Merve Boluğur, kendisine yöneltilen "Ekrana ne zaman döneceksiniz?" sorularına ise, "Dizi projeleri teklifleri çok alıyorum ama genel olarak hep devam eden işler olduğu için onlara da ben sıcak bakmıyorum. Setleri özledim ama acele etmiyorum bakalım bekleyip göreceğiz... " cevabını veriyor.