Merve Boluğur'dan yazın ilk bikinili pozu geldi!

Oyuncu Merve Boluğur, sosyal medya hesabından bikinili fotoğrafını paylaştı. Boluğur, böylece bu yazın ilk tatil karesini paylaşmış oldu.

Merve Boluğur'dan yazın ilk bikinili pozu geldi!

Yaz sezonunun gelmesiyle pek çok ünlü Ege ve Akdeniz'in yolunu tuttu. Yoğun bir sezonu geride bırakan isimler, denizin ve güneşin bol bol tadını çıkarıyor. Bunun yanı sıra tatil keyiflerinden de kareler paylaşmayı ihmal etmiyorlar. Özellikle ünlü kadınların yaptığı bikinili paylaşımlar, sosyal medyada epeyce dikkat çekiyor. Bikinili pozlar, birçok da yorum alıyor.

Yazın ilk bikinili karesi

Sezonu açarak bikinili pozlar paylaşım yapan ünlü isimler arasında Merve Boluğur da dahil oldu. Uzun bir süredir ekranlardan uzak kalan oyuncu Merve Boluğur, sosyal medyada paylaştığı pozlarla gündeme gelmeyi başarıyor. Son olarak Boluğur, yazın ilk bikinili fotoğrafını paylaştı ve siyah bikinisiyle çekildiği kareyi Instagram hesabından takipçilerinin beğenisine sundu. Güzel oyuncu deniz kenarında çekildiği bu kareye, "Güneşi gülüşüne nasıl sığdırdın" notunu düşerken, fotoğraf binlerce de beğeni aldı.

İşte o kare:

Merve Boluğur'dan yazın ilk bikinili pozu geldi!