Miray Daner ayrılık sonrası...

Kubilay Aka ile 2.5 yıllık ilişkilerinin ardından ayrılan Miray Daner, ayrılığın ardından birlikte çekildikleri fotoğrafları Instagram hesabından sildi.

Miray Daner ayrılık sonrası...

Ünlü oyuncular Miray Daner ve Kubilay Aka, 2.5 yıllık ilişki yaşamış ve geçtiğimiz çarşamba günü ayrılmışlardı. Ayrılığı Kubilay Aka, "Söyleyecek çok fazla şey var, susacak da... Ortak kararımız doğrultusunda ayrılmaya karar verdik. Bundan sonrası için dostluğumuz baki kalacak sevgimse ebedi. İki buçuk seneye yakın olan ilişkimizde her şeye karşı dimdik durduk ilişkimizin sonuna kadar da o güzel gözlerden başka bir göze bakmadım. Bu yüzden bir ihanet söz konusu bile olamaz. Hoşçakal Miroşum, mavim, huzurum, her şeyim. Sen hep çok özel olacaksın, ben de hep yanında senin destekçin olacağım." sözleriyle sosyal medya hesabından duyurmuştu. Geçtiğimiz gün ise Kubilay Aka'nın güzel oyuncu Hilal Altınbilek ile bir mekanda çekilmiş fotoğrafları servis edilmiş ve magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü.


Ayrılık sonrası Miray Daner'den ilk hamle...


Güzel oyuncu Miray Daner, ayrıldıktan sonra sessiz kalmayı tercih etse de Instagram hesabından eski sevgilisi Kubilay Aka ile olan fotoğraflarını sildi.