Miray Daner, Kubilay Aka ile ilgili ilk kez konuştu!

Güzel oyuncu Kubilay Aka, geçtiğimiz gün görüntülendiği Suadiye'de eski sevgilisi Kubilay Aka ile ilgili ilk kez konuştu.

Miray Daner, Kubilay Aka ile ilgili ilk kez konuştu!

Ünlü oyuncu Miray Daner, geçtiğimiz gün Suadiye'de görüntülendi. Uçankuş TV tarafından görüntülenen güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde mesajları ifşa edilen eski sevgilisi Kubilay Aka ile ilgili "Özel hayatımla ilgili fazla konuşmak istemiyorum ama Kubilay ile barışmamız söz konusu değil" dedi. Mesajlarla ilgili "Tek söyleyebileceğim bir ilişkimiz olmadığı" diyen güzel oyuncu daha sonra izin isteyerek oradan ayrıldı.

Ne olmuştu?

Yakışıklı oyuncu Kubilay Aka, Miray Daner'le sevgili olduğu dönemde Instagram üzerinden bir kadınla konuşmuş ve geçtiğimiz günlerde gönderdiği mesajlar ifşa edilmişti. 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Kubilay Aka "Ben birkaç gündür tehdit ediliyorum zaten konuyla alakalı. Durum budur savcılığa da başvuracağım. Sonuçta bu suç, böyledir durum. Sizin de bilginiz olsun. Paylaşımlardan haberdar değilim, henüz bakmadım. Fakat bu insanlar aramızdaki konuları ifşa etmek büyük bir suç işlemektir. Dün karakoldaydım, bugün de savcılığa gideceğim. Mesajları yayınlayacağını söylediğinde böyle bir şeye gerek yok. Setteyim, ben sana söz vermedim, kötü bir şey yapmadım. ‘Bunu yapma’ dedim dinlemedi. Bazen insanlara güvenirsiniz böyle olaylar başınıza gelir Bu tarz olaylarla basına yansımaktan nefret ederim. Ben sapık da değilim, çok düşkünlüğü olan biri de değilim. Hayatımızı birileri giriyor çıkıyor sonuçta. Kötü bir tecrübe tabii ki, bunun da yanlış ve doğru tarafında kalmayı düşünüyorum. Artık hukuki bir süreç, çok da konuşmaya gerek yok." demişti.