Müge Anlı canlı yayında açıkladı! "Bundan sonra..."

Müge Anlı geçtiğimiz gün canlı yayın sırasında 'Müge Anlı ile Güven Bana' programı ile ilgili önemli bir gelişmeyi açıkladı.

Müge Anlı canlı yayında açıkladı!

Müge Anlı'nın yaz ayları için sunmaya başladığı Müge Anlı ile Güven Bana programı reytinglerde üst sıralarda yer alınca Kim Milyoner Olmak İster programını koltuğundan etti. Sevilen program artık cumartesi akşamları yayınlanacak.

Haberi Müge Anlı verdi.

Bu haberi canlı yayında açıklayan sevilen sunucu Müge Anlı, "Sabaha kadar Güven Bana'nın bantlarını izledim. Çok ilgi ile takip ettiğinizi biliyorum. Bu hafta Perşembe günü değil.Çünkü biliyorsunuz Perşembe günü yeni sezonda Çukurova'nın günüydü. Biz yazın Çukurova'nın dizisinin yerinde almıştık. Bu hafta Cumartesi günü. Böyle rahat rahat saat 8'de oturup Güven Bana'yı izleyebilirisiniz. Bu hafta çok şaşıracaksınız gerçekten izlemenizi tavsiye diyorum." dedi.

Murat Yıldırım bırakmıştı

Kim Milyoner Olmak İster programının sunucusu Murat Yıldırım geçtiğimiz günlerde programı sunmayı bırakacağını söylemişti. Ünlü oyuncu bu kararı yeni bir diziye başlayacağı için aldığını da sözlerine eklemişti. Kim Milyoner Olmak İster programını yeni sezonda kimin sunacağı ise henüz bilinmiyor.