Müge Boz ve Caner Erdeniz, Galatasaray'ın galibiyetini böyle kutladı!

Oyuncu Müge Boz, Galatasaray’ın galibiyetini sarı-kırmızılılarda oynayan nişanlısı Caner Erdeniz ile birlikte kutladı. Oyuncu, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Müge Boz ve Caner Erdeniz, Galatasaray'ın galibiyetini böyle kutladı!

Müge Boz, kısa bir süre önce Galatasaraylı basketbolcu Caner Erdeniz ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Henüz birkaç aydır birlikte olan çift, evlilik kararı almış ve geçtiğimiz günlerde aile arasında gerçekleşen sade bir törenle nişan yüzüklerini takmıştı. Aşklarını dolu dizgin yaşamaya devam eden çift, birkaç gün önce Galatasaray Doğa Sigorta basketbol takımı ile Gaziantep’in arasında gerçekleşen basketbol maçındaydı.

Galibiyet sevinci

Galatasaray Doğa Sigorta basketbol takımı, play-off çeyrek final serisi maçında Gaziantep’i 89-77 yenerek seriyi 2-1 kazandı ve yarı finalde Anadolu Efes’in rakibi oldu. Müge Boz ve Caner Erdeniz ise bu galibiyeti saha kenarında kutladı. O anları sosyal medyadan da paylaşan Boz, paylaşımına şu sözleri not düştü:

"Ben takım tutmuyorum bu arada"

"Kazandık... Gördüğünüz gibi basket maçlarına çok güzel adapte oldum, aşırı zevkli. Sadece ‘steps’ten ibaret olan basketbol bilgim günden güne artıyor. İnşallah tüm konsepte hakim olacağım yakında. 2 haftada ittir kaktır play-off'u öğrendim. Bir de 2. yarıda bizim takımın potasının yeri değişiyor, Caner Erdeniz basket atınca çok net göremiyorum ama gözüm maçı sunan o kişinin yanında. Melodili melodili kuruyor cümleleri çok tatlı, bir de ne havalı söylüyor isimleri ayol, taktire şayan. Kim bilir belki bir gün birlikte sunarız. Maç da sunulmaz ama neyse işte, sonuçta çok zevkli. Daha çok taraftar olmalı bence bir de. Ayıp oluyor sevgili GS’liler... Sadece futboldan mı ibaret yani bu kulüp? Çocuklar kendi başlarına oynuyorlar her maçı görüyorum ben. Ben takım tutmuyorum bu arada. Ne bileyim yıllardır öyle alıştım. Evet garip belki ama beni de böyle kabul edin işte. Çok konuştuğum gibi çok da yazıyorum namussuzum. Hadi gittim."

Müge Boz ve Caner Erdeniz, Galatasaray'ın galibiyetini böyle kutladı!