Murat Boz ve Aslı Enver'den beklenen müjdeli haber geldi!

Eser Yenenler ile Berfu Yıldız'ın düğününe katılan Murat Boz ve Aslı Enver, yaptığı açıklamalarla hayranlarını heyecanlandırdı.

Murat Boz ve Aslı Enver'den beklenen müjdeli haber geldi!Oyuncu ve sunucu Eser Yenenler ile Miss Turkey 2015'in dördüncü güzeli Berfu Yıldız, önceki gün Kilyos Milyon Beach'te gerçekleşen kır düğünüyle dünyaevine girdi.

Murat Boz ve Aslı Enver'den beklenen müjdeli haber geldi!Çiftin nikah şahitliğini ise yakın arkadaşları Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak yaptı.

Murat Boz ve Aslı Enver'den beklenen müjdeli haber geldi!300 kişiyi aşkın katılımın sağlandığı törene sanat camiasından da pek çok isim geldi.

Murat Boz ve Aslı Enver'den beklenen müjdeli haber geldi!Bu isimler arasında Yenenler'in yakın arkadaşı Murat Boz ve sevgilisi Aslı Enver de yer aldı.

Murat Boz ve Aslı Enver'den beklenen müjdeli haber geldi!İki ay iş yok

Yaz tatillerinin güzel geçtiğini dile getiren Enver ve Boz, "En güzel yaz ayımız çünkü plan yapmıyoruz, kafa nereye biz oraya. En az iki ay iş düşünmek istemiyoruz" dedi.

Murat Boz ve Aslı Enver'den beklenen müjdeli haber geldi!Evlilik yakın!

Öte yandan bir ayrı bir barışık aşk yaşayan ünlü çift, hayranlarının uzun süredir beklediği evliliğe yeşil ışık yaktı. Muhabirlerin, "Düğün planı yakın mı?" sorusuna sevgililer, "İnşallah yakında olacak" diyerek müjdeyi patlattı. Düğünün ne zaman olacağı ise merak konusu oldu.

Murat Boz ve Aslı Enver'den beklenen müjdeli haber geldi!