Murat Boz'dan Aslı Enver'e aşk dolu sözler!

Murat Boz, sevgilisi Aslı Enver'e olan aşkını anlattı.

Murat Boz'dan Aslı Enver'e aşk dolu sözler!

Bir dargın bir barışık ilişki yaşayan ve son olarak ilişkilerine 3. kez şans veren Murat Boz ile Aslı Enver'in evleneceği iddia edilmişti. Boz, ilişkisine dair merak edilenleri Günaydın’dan İlker Gezici’ye anlattı .

İşte Murat Boz'un açıklamalarından satır başları:

“Ben hiçbir zaman şöhretin büyüsüne kapılmadım. Buna kapılırsan kendini olduğundan daha farklı görüyorsun; ben bu tuzağa düşmedim. Kendimi koruma adına özel çaba sarf ettim. Şöhret olmadan önce görüştüğüm arkadaşlarımla bağımı koparmadım. Aile değerlerini korumaya özen gösterdim. Sadece işimle ilgili olmaya çalıştım.”

"Bir gün böyle olacağım' diye hayaller kurmamıştım, kısa vadeli hayallerim vardı. İlk zamanlarda zor günlerim oldu. O günlerde bile hayal kurmaya devam ettim ama 'İstanbul seni yendim' diye de bağırmadım. Müzik bir derya. Hiç azıyla yetinemiyorsun. Daha iyisini yapma isteği hep var."

"Aşkta her şey sevgiye dair. Sevmek, sevilmek çok güzel. Aşk tek başına insanın içini ısıtan bir kelime." “İlişkimizi korumak adına bu konuda konuşmama kararı aldık. Ama şunu söyleyebilirim; birbirimizi çok seviyor olmasak, aramızda aşk olmasa, birlikte olmazdık.”