Murat Dalkılıç'a Hande Erçel sorulunca...

Murat Dalkılıç, Hande Erçel'le biten ilişkisi hakkında açıklamalarda bulundu.

Murat Dalkılıç'a Hande Erçel sorulunca...

Hande Erçel, merhum annesi henüz tedavi altındayken sevgilisi Murat Dalkılıç'ın ilgisiz olduğu iddiasıyla şarkıcıdan ayrıldığı öne sürülmüştü. Annesinin vefatından sonra ise Erçel'in hep yanında olan Murat Dalkılıç, verdiği bir röportajda bu konuyla ilgili de açıklamalarda bulundu.

İşte Murat Dalkılıç'ın röportajından o bölümler:

Hande Erçel’le barıştınız mı?

- Aşk meşk sorularına cevap vermiyorum. Beni mazur gör, çok geçerli sebeplerim var. Ortada çok hassas bir durum var, çok aşk meşk konuşulacak yanı yok.

Hande’nin yanında mısın peki?

- Evet, tabii ki yanında olacağım. Yanında benim olmam kadar normal bir durum yok. Bunu başka taraflara bağlamanın, başka şeyler konuşmanın zamanı değil.

Annesinin hastalığı döneminde senin Hande’yi yalnız bıraktığın konuşuldu. Şimdi en zor döneminde yanında olman, sana biraz haksızlık yapıldığını mı gösteriyor?

- Yok, haksızlık olarak görmüyorum. İnsanlara bir şey göstermek zorunda değiliz. Yaptığım herhangi bir icraat, herhangi söz sevdiğim kişiye zarar verecekse ben istediğim kadar linç yiyebilirim. İnsanlar bana haksızlık yapabilir. Çok daha değerli hayati mevzular varken, bu konuları hiçbir zaman konuşmak istemedim.