Murat Özdemir 3 ay sonra ortaya çıktı!

MasterChef programıyla tanınan ve papağanına yaptığı işkenceyle günlerce konuşulan Murat Özdemir, 3 ay sonra ortaya çıktı. Özdemir, Acun Ilıcalı da dahil herkesten özür diledi.

Murat Özdemir 3 ay sonra ortaya çıktı!

MasterChef programının eski yarışmacısı Murat Özdemir, geçtiğimiz yılın son aylarında sosyal medya hesabından Bahtiyar isimli papağanına işkence ettiği anların videosunu paylaşmış, tüm Türkiye ayaklanmıştı. Magazin gündemine de oturan bu görüntülerin ardından Murat Özdemir, gözaltına alınmış ve daha sonra adliyeye sevk edilmişti. Özdemir adliyeden Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edilmiş, burada da 21 gün tedavi görmüştü. Öte yandan işkence gören papağan ameliyat edilmiş, ancak kurtarılamamıştı.

3 ay sonra ortaya çıktı

İşkence görüntüleri haftalarca konuşulan Murat Özdemir 3 ay sonra ortaya çıktı. Özdemir, yeni bir video yayınlayarak herkesten özür diledik ve şu sözleri dile getirdi: "3 senedir bakmakta olduğum papağanla bir video çektim ve kötü sonuçlar doğdu. Ben bundan dolayı herkesten, bütün hayvan haklarından, papağanımdan, tüm insanlardan hatta Acun Ilıcalı'dan özür diliyorum. Lütfen özrümü kabul edin."