Neslihan Atagül ile Engin Akyürek hayranları bir araya gelirse...

Neslihan Atagül hayranları güzel oyuncuya doğum günü hediye vermek adına Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Sınıfı Donatma Projesi için bağışta bulundu. Engin Akyürek'in sevenleri ise yakışıklı oyuncunun doğum gününde Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağış yapmıştı. 'Sefirin Kızı' dizisinde partner olan Neslihan Atagül ile Engin Akyürek'in bu hayranları bir araya gelirse ne olur?

Neslihan Atagül ile Engin Akyürek hayranları bir araya gelirse...

Neslihan Atagül, Star TV'de ekrana gelecek 'Sefirin Kızı' isimli diziyle izleyiciyle buluşacak. Güzel isme yeni dizisinde Engin Akyürek eşlik edecek.

Duygulandıran doğum günü sürprizi!

Ekrana döneceği için oldukça heyecanlı olan Neslihan Atagül geçtiğiniz günlerde oldukça duygulanmış. Çünkü güzel oyuncunun sevenleri, Atagül'ün doğum gününü kutlamak için Tohum Otizm Vakfı tarafından yürütülen Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Sınıfı Donatma Projesi için bağışta bulunmuş. Doğulu hayranları yaptıkları bağışlarla 3 özel eğitim sınıfının donanımını sağlamış. Aldığı bu doğum günü hediyesi Neslihan Atagül'ü oldukça mutlu etmiş ve duygulandırmış.

Engin Akyürek hayranları da eğitime destek olmuştu!

Engin Akyürek hayranları ise 12 Ekim doğumlu olan yakışıklı oyuncu için Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağış yapmıştı. Arjantin, Kolombiya, Peru, Mısır, Yunanistan, İran, Endonezya ve Uruguay dahil birçok farklı ülkeden Engin Akyürek hayranları kampanyaya destek vermişti ve öğrencilerin eğitiminde kullanılmak üzere 40 bin TL'lik bağışta bulunulmuştu. Engin Akyürek de bağış yapanlar arasından seçilen 15 hayranıyla Darüşşafaka Müzesi’nde düzenlenen etkinlikte bir araya gelmişti.

Hayranları efsane olur!

Engin Akyürek ile Neslihan Atagül iyi bir partner olur mu?, 'Sefirin Kızı' dizisi uzun ömürlü olur mu?, Birlikte ne kadar başarılı olabilirler? ve benzeri bir çok soru şu sıralar gündeme geliyor. Bu soruların cevabı ne olur bilemiyorum ama asıl bu koca yürekli hayranlar bir araya gelirse efsane olur. Birlikte neler yapabileceklerini düşündükçe heyecanlanıyorum. Umarım 'Sefirin Kızı' bu yönüyle bir çok çocuğumuzun geleceği için umut olmaya vesile olur.