Oğuzhan Koç gemileri yaktı!

Oğuzhan Koç, sosyal medya hesabında değişikliğe gitti ve tüm içeriklerini sildi. Ünlü şarkıcı eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin'i de takipten çıktı.

Oğuzhan Koç gemileri yaktı!

Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç, geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Yağmur Tanrısevsin'den ayrılmıştı. Ayrılıklarını sosyal medya hesaplarından duyuran ikili, bir süredir magazinden uzak duruyordu. Oğuzhan Koç, bugün sosyal medya hesabındaki tüm fotoğraflarını sildi. Eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin'i bugüne kadar takipten çıkmayan Koç, hayatında yeni bir sayfa açtı ve Tanrısevsin'i de takipten çıktı.

Sosyal medyadan duyurmuşlardı

Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin, sosyal medya hesaplarından ortak bir paylaşım yapmış ve şu ifadelere yer vermişlerdi;

"Bugünlerde aklımız, kalbimiz, hepimizin güvenliği için mücadele eden Kahraman Mehmetçiğimiz’le. Onların yuvalarına sağ salim dönemlerinden daha önemli bir gündem olamaz.

Ülke olarak geçirdiğimiz bu yoğun ve hassas günleri düşünerek gündemi meşgul etmemek için sessiz kalmaya çok dikkat ettik. Ancak ilişkimizin bitişi sonrasında medyada yer alan ve gerçeği yansıtmayan haberlerle ilgili ilk ve son kez bir açıklama yapmak zorunda kaldık.

4 yıl önce sevgi ile başladığımız ve birbirimize karşı hiçbir insani hata yapmadan sürdürdüğümüz ilişkimizi dostça ve saygıyla bitirme kararı aldık. Bu kararımıza ve sonrasında yaşayacağımız sürece herkesin saygı ve hassasiyetle yaklaşacağına inanıyoruz."