Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin'den ortak açıklama geldi!

Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin geçtiğimiz günlerde ayrılmıştı. Ayrılığa dair bir çok sebep ortaya atılırken ikiliden bir açıklama gelmemişti. Bugün o açıklama geldi ve iki ünlü sosyal medya hesaplarından birer paylaşımda bulundu.

Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin'den ortak açıklama geldi!

Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç ve sevgilisi Yağmur Tanrısevsin geçtiğimiz günlerde ayrılmıştı. Sosyal medya hesaplarından açıklama yapan çift, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi;

"Bugünlerde aklımız, kalbimiz, hepimizin güvenliği için mücadele eden Kahraman Mehmetçiğimiz’le. Onların yuvalarına sağ salim dönemlerinden daha önemli bir gündem olamaz.

Ülke olarak geçirdiğimiz bu yoğun ve hassas günleri düşünerek gündemi meşgul etmemek için sessiz kalmaya çok dikkat ettik. Ancak ilişkimizin bitişi sonrasında medyada yer alan ve gerçeği yansıtmayan haberlerle ilgili ilk ve son kez bir açıklama yapmak zorunda kaldık.

4 yıl önce sevgi ile başladığımız ve birbirimize karşı hiçbir insani hata yapmadan sürdürdüğümüz ilişkimizi dostça ve saygıyla bitirme kararı aldık. Bu kararımıza ve sonrasında yaşayacağımız sürece herkesin saygı ve hassasiyetle yaklaşacağına inanıyoruz."