Ortalık karışacak! Demet Özdemir ve Can Yaman yeniden birlikte!

Demet Özdemir ve Can Yaman arasında uzun zamandır aşk dedikoduları konuşuluyordu. Ünlü ikili her defasında bu dedikoduları yalanlasa da bugün ortaya tatil dönüşü çekilen bir fotoğraf çıktı.

Ortalık karışacak! Demet Özdemir ve Can Yaman yeniden birlikte!

Demet Özdemir ve Can Yaman'ın Erkenci Kuş isimli dizide birlikte rol alırken aşk dedikoduları çıkmış ve ikili bu dedikoduları yalanlamıştı. Hatta dizinin erken final yapması da bu aşk dedikodularına bağlanmıştı. Dizi bittikten sonra ikili aynı yerde tatil yapmış, yeniden alevlenen aşk dedikodularına rağmen yine doğrulama gelmemişti. Bu dedikodulardan sonra Can Yaman İtalya'ya gitmiş, Demet Özdemir'de Bodrum'daki evinde oyuncu Kaan Yıldırım ile görüntülenmişti. Bu görüntülenmenin ardından Özdemir ve Yıldırım aşk iddialarını kabul etmemiş ve arkadaş olduklarını söylemişti.

Bugün ortaya çıktı

Bugün ortaya çıkan fotoğraf ise Can Yaman ve Demet Özdemir aşkının yeniden alevlendiğini gösteriyor. Tatil dönüşü çekilen bu fotoğrafta Demet Özdemir ve Can Yaman, uçağa gitmek için otobüsteyken görülüyor. Bakalım ünlü ikili bu fotoğrafa ne yorum yapacak?