Oyuncu Özge Borak cesur kıyafetiyle podyumu salladı!

Oyuncu Özge Borak, Cihan Nacar'ın defilesinde podyuma çıkarak ilk kez modellik yaptı.

Oyuncu Özge Borak cesur kıyafetiyle podyumu salladı!Cihan Nacar, dün akşam yeni koleksiyonu 'Dramatik İroni'yi tanıttı. Özge Ulusoy gibi ünlü mankenlerin yer aldığı defilenin en dikkat çeken ismi ise oyuncu Özge Borak oldu.

Oyuncu Özge Borak cesur kıyafetiyle podyumu salladı!İlk kez podyumda yürüyen Borak, giydiği seksi mayolarla dikkatleri üzerine çekti.

Oyuncu Özge Borak cesur kıyafetiyle podyumu salladı!"Utandırdınız"

Defileden karelerini sosyal medya hesabından da paylaşmayı ihmal etmeyen güzel oyuncu, paylaşımına şu sözleri not düştü: "Bu akşam benim için çok güzel ve kıymetliydi. Cihan Nacar’ın defilesinde tasarımlarından birini taşımak hem heyecan verici hem de unutulmaz bir anı oldu.

Oyuncu Özge Borak cesur kıyafetiyle podyumu salladı!Mesleğim mankenlik değil elbette ama profesyonel mankenlerle podyuma çıktık. Sahne gibi değil, bir başka hissediyor insan kendini. Farklıydı...

Oyuncu Özge Borak cesur kıyafetiyle podyumu salladı!Cihan, arkadaşım, işini seven biri olarak en heyecanlı gecelerinden birine beni de ortak ettiğin için teşekkür ederim. Harikaydı.. Ve Aslıhan; sen iyi ki varsın, iyi ki zamanında Cihan’la bizi bir araya getirdin.

Oyuncu Özge Borak cesur kıyafetiyle podyumu salladı!Daha yolumuz uzun! Övgülerle karşılayan davetliler, utandırdınız, nasıl sevindim izahı yok. Ne mutlu."

Oyuncu Özge Borak cesur kıyafetiyle podyumu salladı!