Özcan Deniz ve Feyza Aktan evliliğinde büyük kriz!

Feyza Aktan ile boşanacağı iddia edilen Özcan Deniz'in, evliliğini kurtarmak için çabaladığı ortaya çıktı.

Özcan Deniz ve Feyza Aktan evliliğinde büyük kriz!

Mart 2018'de Feyza Aktan ile dünyaevine giren ve Kuzey adında bir oğlu olan Özcan Deniz, şu sıralar evliliğinde kriz yaşıyor. Son günlerde boşanma haberleriyle sık sık gündeme gelen çiftten Özcan Deniz'in, eşi Aktan’la kavga ettiği ve bir otele yerleşerek boşanmaya karar verdiği iddia edildi.

'Uyum sağlayamadı'

Özcan Deniz'in, eşiyle farklı çevrelerde yetiştiği ve kendi hayatına uyum sağlayamadığını dile getirdiği öğrenildi. Antalya’dan İstanbul’a gelen Aktan’ın burada arkadaş çevresinin az olması ve sürekli oyuncudan ilgi beklemesi, Deniz'in ise iş yoğunluğu nedeniyle eşiyle ilgilenememesi ayrılığa sebep olarak gösteriliyor.

Harekete geçti

Öte yandan Özcan Deniz'in evliliğini kurtarmak için harekete geçtiği de belirtiliyor. Evliliğini bitirmek yerine kurtarmayı deneyen oyuncunun, eşiyle daha çok ilgilendiği ve dizi setinden çıkar çıkmaz eve geldiği öne sürülüyor.

Çevresine dert yanıyor

Özcan Deniz, konuyla ilgili olarak çevresine ise, "Feyza’nın burada hiç arkadaşı yok. O yüzden benden ilgi bekliyor. Ben de çalıştığım için onunla zaman geçiremiyorum. Benim çevremden olmayan bir kız seçtim. Çevreme uyum sağlayamıyor. Doğru mu yaptım bilmiyorum" diyor. Ancak başarılı oyuncunun her şeye rağmen evliliğinin bitmesinden yana olmadığı iddia ediliyor.