Özcan Deniz'den eşi Feyza Aktan'a 2 milyon liralık jest!

Oyuncu Özcan Deniz'ın, eşi Feyza Aktan'ı ihmal ettiği ve evliliklerinde kriz olduğu iddia edilmişti. Deniz'den Aktan'a 2 milyon liralık jest geldi.

Özcan Deniz'den eşi Feyza Aktan'a 2 milyon liralık jest!İstanbullu Gelin dizisinin başrol oyuncusu Özcan Deniz, 8 Mart 2018'de Feyza Aktan ile dünyaevine girmişti.

Özcan Deniz'den eşi Feyza Aktan'a 2 milyon liralık jest!30 Nisan da anne-baba olan çiftin geçtiğimiz günlerde evliliklerinde bir kriz olduğu ve boşanacakları iddiaları magazin gündemine bomba gibi oturmuştu.

Özcan Deniz'den eşi Feyza Aktan'a 2 milyon liralık jest!Yakışıklı oyuncunun setlerden fırsat bulup eşiyle ilgilenemediği ve bu yüzden sorun yaşadıkları iddia edilmişti. Ancak Deniz, eşi Feyza Aktan ile dil çıkardıkları bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşmış ve "Yeterince açık mı?" notunu düşerek haklarında çıkan iddiaları yalanlamıştı.

Özcan Deniz'den eşi Feyza Aktan'a 2 milyon liralık jest!2 milyonluk jest geldi

Bu iddiaları yalanlayan Özcan Deniz'den yeni bir hamle geldi.

Özcan Deniz'den eşi Feyza Aktan'a 2 milyon liralık jest!Deniz, Feyza Aktan'a 2 milyon liralık son model lüks bir cip hediye etti. Oyuncu, bu hamlesiyle iddiaları bir kez daha yalanlamış oldu.

Özcan Deniz'den eşi Feyza Aktan'a 2 milyon liralık jest!