Özge Özpirinçci'den Hadise'ye destek paylaşımı!

Oyuncu Özge Özpirinçci, sosyal medya hesabından Hadise'nin makyajsız fotoğraf paylaşma çağrısına destek verdi.

Özge Özpirinçci'den Hadise'ye destek paylaşımı!

Dün sezon finali yapan 'Kadın' dizisinin başrol oyuncusu Özge Özpirinçci, başarılı performansıyla dikkat çekiyor. Burak Yamantürk ile 4 yıldır dolu dizgin aşk yaşayan Özpirinçci, özellikle doğallık denilince ilk akla gelen ünlüler arasında yer alıyor. Son olarak güzel oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı makyajsız paylaşım ile adından söz ettirdi.

Hadise'ye destek verdi

Özge Özpirinçci, 'sıfır makyaj' görüntülendiği için eleştirilen Hadise'ye destek oldu. Ünlü popçunun, "Canımız isterse makyajsız düğüne, markete, yemeğe gideriz! Keyfimiz isterse bir daha hiç makyaj yapmayız. Kime ne? Hadi herkes makyajsız fotoğrafını yüklesin ve kimsenin asla umurunda olmadığını göstersin!" sözlerinin ardından Özpirinçci de makyajsız pozunu Twitter hesabından paylaştı.

Beğeni yağdı

Güzel oyuncu, 'sıfır makyaj' çekildiği pozu, "Gözümde azıcık rimel var onun dışında makyajsızım! Saçımın beyazları çıktı ve set bittiği için boyamayacağım (olley). Çünkü #benimkararim #benimhayatım #benimbedenim #kendimiseviyorum" notuyla paylaştı. Bu tweet kısa sürede beğeni ve paylaşım yağmuruna tutuldu.

İşte o paylaşım:

Özge Özpirinçci'den Hadise'ye destek paylaşımı!