Özge Ulusoy kural bozdu! Sevgilisiyle ilk paylaşım...

Ünlü manken Özge Ulusoy, bir süredir aşk yaşadığı Faruk Çolakoğlu'yla ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak sevgilisinin doğum gününü kutladı.

Özge Ulusoy kural bozdu! Sevgilisiyle ilk paylaşım...

Son günlerde özel hayatıyla ilgili hakkında çıkan haberlerle zor günler geçiren manken Özge Ulusoy, bir süredir iş insanı Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşıyor. Birlikteliklerini uzak yaşamayı tercih eden ve magazincileri görünce köşe bucak kaçan çift, sosyal medyadan da herhangi bir paylaşım yapmayarak gözden uzak kalmayı tercih ediyorlar.

Kural bozdu

Ancak Özge Ulusoy, dün Faruk Çolakoğlu ile siyah beyaz bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Sevgilisiyle ilk kez fotoğraf paylaşan Ulusoy, Çolakoğlu'nun doğum gününü kutlayarak "İyi ki" notunu düştü. Birlikte çıktıkları tatilden bu kareyi paylaşan çift, sosyal medyada ilgi odağı oldu.

Özge Ulusoy kural bozdu! Sevgilisiyle ilk paylaşım...

Çolakoğlu ailesi mi engeldi?

Ünlü manken Özge Ulusoy ile Fransa'da yaşayan bankacı Faruk Çolakoğlu, üç ay ilişki yaşamış ancak iddiaya göre Çolakoğlu'nun ailesi bu ilişkiden rahatsız olmuştu. Bu veto, ikilinin ilişkisinin son bulmasına neden olmuştu. Fakat çift, ayrılığa sadece iki hafta dayanabilmiş ve birkaç ay önce önce barışmıştı. Çolakoğlu ailesinin, bu ilişkinin magazin gündeminde olmaması ve çiftin ilişkisini gizli yaşaması şartıyla barışmalarına izin verdiği de öne sürülmüştü. Çiftin aylar sonra ilk kez paylaşım yapması ise iddiaları doğrular nitelikte.