Pınar Altuğ bu kez de gazetecilere sitem etti! "Tatilde olduğumuzu hatırlayın"

Oyuncu Pınar Altuğ, tatilde kendisini görüntüleyen gazetecilere sosyal medya hesabından sitem etti. Altuğ, "Lütfen tatilde olduğumuzu hatırlayın" dedi.

Pınar Altuğ bu kez de gazetecilere sitem etti! Çocuklar Duymasın'ın final yapmasının ardından derin bir soluk alan oyuncu Pınar Altuğ Atacan, eşi Yağmur Atacan ve kızı Su'yla birlikte tatile çıktı. Her yıl olduğu gibi bu sene de tatili ailesiyle birlikte teknede geçiren Altuğ, tatilden karelerini takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi. Ayrıca başarılı oyuncu, duyduğu bir rahatsızlığı da Instagram hesabından dile getirdi.

Pınar Altuğ bu kez de gazetecilere sitem etti! "Tatilde olduğumuzu hatırlayın"

Teknelerinde yazın tadını çıkaran Atacan ailesi, görüntü almak isteyen magazin muhabirlerinin varlığından rahatsızlık duyduklarını dile getirdi. Pınar Altuğ, demir attıkları yerin yakınındaki ağaçlık alanda kendilerini ağaçların arkasına gizleyen gazetecilere şu sözlerle sitem etti:

"Ağaçların arkasında saklanan gazeteci arkadaşlarım, anlıyorum görevinizi yapıyorsunuz ama saatlerce kalıp sürekli görüntü almanız ne kadar doğru? Lütfen bizim de tatilde olduğumuzu hatırlayın."

Pınar Altuğ bu kez de gazetecilere sitem etti!