Pınar Altuğ: Sosyal medya yorumlarını ciddiye alıyorsanız...

Oyuncu Pınar Altuğ, sosyal medyadan gelen eleştiriler hakkında açıklamalarda bulundu.

Pınar Altuğ: Sosyal medya yorumlarını ciddiye alıyorsanız...44 yaşındaki Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan'dan 9 yaş büyük olması sebebiyle sosyal medyadan oldukça sert eleştiriler alıyor.

Pınar Altuğ: Sosyal medya yorumlarını ciddiye alıyorsanız...Gelen kötü yorumlar karşısında her türlü cevabı vermekten çekinmeyen Altuğ, evliliğiyle ilgili sürekli eleştiri gelmesiyle ilgili çok sert açıklamalarda bulundu.

Pınar Altuğ: Sosyal medya yorumlarını ciddiye alıyorsanız..."Üçüncü şahıslara ne düşüyor siz bilirsiniz"

Güzel oyuncu, o yorumlar hakkında şöyle konuştu: "Sosyal medyayı ciddiye alıyor musunuz gerçekten. Ben almıyorum, ben çok eğleniyorum.

Pınar Altuğ: Sosyal medya yorumlarını ciddiye alıyorsanız...Yorumlar bir kulağımdan giriyor, bir kulağımdan çıkıyor. Sosyal medya yorumlarını ciddiye alıyorsanız sizde bir sıkıntı var demektir.

Pınar Altuğ: Sosyal medya yorumlarını ciddiye alıyorsanız...Kaile alınacak bir şey varsa, yanlış yaptığım bir şey varsa elbette ki ciddiye alırım.

Pınar Altuğ: Sosyal medya yorumlarını ciddiye alıyorsanız...Ama evliliğimle ilgili şeyler hiç kimseyi ilgilendirmez. Üçüncü şahıslara ne düşüyor siz bilirsiniz.

Pınar Altuğ: Sosyal medya yorumlarını ciddiye alıyorsanız...