Rallici Burcu Çetinkaya ile Mehmet Fatih Bucak boşandı!

Geçtiğimiz aylarda başörtüsünü çıkararak olay yaratan rallici Burcu Çekinkaya ile eşi Mehmet Fatih Bucak boşandı.

Rallici Burcu Çetinkaya ile Mehmet Fatih Bucak boşandı!Türk ralli pilotu Burcu Çetinkaya, 5 yıl önce Harran Üniversitesi'nde önce yüksek lisansını tamamlamak için Şanlıurfa'ya yerleşmişti. Burada iş insanı Fatih Mehmet Bucak ile tanışan Çetinkaya, kısa sürede evlilik kararı almış ve Haziran 2015'te sürpriz bir şekilde nikah masasına oturmuştu.

Rallici Burcu Çetinkaya ile Mehmet Fatih Bucak boşandı!Ancak Çetinkaya'nın bugün sosyal medya hesabından Bucak soyadını kaldırdığı fark edilmiş ve boşanma iddiaları ortaya atılmıştı.

Rallici Burcu Çetinkaya ile Mehmet Fatih Bucak boşandı!Dün boşandılar

İddialar doğru çıktı ve ünlü çiftin dün sessiz sedasız boşandığı öğrenildi. Çetinkaya, haberle ilgili olarak sosyal medya hesabından da şu açıklamayı paylaştı:

Rallici Burcu Çetinkaya ile Mehmet Fatih Bucak boşandı!Öte yandan evlendikten sonra tesettüre giren ünlü rallici, geçtiğimiz günlerde başörtüsünü çıkardığını açıklamıştı.

Rallici Burcu Çetinkaya ile Mehmet Fatih Bucak boşandı!Çetinkaya, başını açmasıyla ilgili kararını da şu sözlerle açıklamıştı:

Rallici Burcu Çetinkaya ile Mehmet Fatih Bucak boşandı!"Bu konu kişi ile Allah arasında olmalı. Altı sene de böyle düşünüyordum. Bir süre konuşmak istemedim.

Rallici Burcu Çetinkaya ile Mehmet Fatih Bucak boşandı!Kendilerince yorumlar yapıldı, yanlış yanlış yorumlar yaptılar. Bu benim yolculuğum. Başörtüsüyle devam edebilmeyi çok isterdim ama gücüm yetmedi.

Rallici Burcu Çetinkaya ile Mehmet Fatih Bucak boşandı!Başörtüsüne saygısızlık yapmam istemem. Ben bu kararı bir sene düşündüm."

Rallici Burcu Çetinkaya ile Mehmet Fatih Bucak boşandı!Ayrıca Mehmet Fatih Bucak, Adalet Partisi’nde milletvekilliği yapan merhum Mehmet Celal Bucak’ın oğlu.

Rallici Burcu Çetinkaya ile Mehmet Fatih Bucak boşandı!1968 Siverek doğumlu olan Bucak, hem ekonomist hem de Urfa’nın önde gelen iş insanlarından biri olarak tanınıyor.

Rallici Burcu Çetinkaya ile Mehmet Fatih Bucak boşandı!Rallici Burcu Çetinkaya ile Mehmet Fatih Bucak boşandı!Rallici Burcu Çetinkaya ile Mehmet Fatih Bucak boşandı!Rallici Burcu Çetinkaya ile Mehmet Fatih Bucak boşandı!Rallici Burcu Çetinkaya ile Mehmet Fatih Bucak boşandı!Rallici Burcu Çetinkaya ile Mehmet Fatih Bucak boşandı!