Reynmen o isimleri affetmedi! 1 TL'lik dava açıyor...

Sosyal medya fenomeni Reynmen, yeni klibi 'Ela' ile Youtube'da ilk 8 saatte 10 milyon izlenme rakamıyla tıklanma rekoru kırdı. Bu rakamlara inanmayan Işın Karaca, Demet Akalın ve Aleyna Tilki’yi ise affetmedi.

Reynmen o isimleri affetmedi! 1 TL'lik dava açıyor...

Sosyal medyada 5.6 milyon takipçisi bulunan Reynmen (Yusuf Aktaş), geçtiğimiz günlerde yeni şarkısı 'Ela'yı YouTube kanalından yayınlamıştı. Kısa sürede herkesin diline dolanan şarkı; İlk 10 dakikada 400 bin, 1 saatte ise 3 milyon, şu sıralar da 48 milyon tıklamayı buldu. Şarkı bu rakamlarla rekor üstüne rekor kırsa da, bazı ünlü isimler bu rakamların sahte olduğunu iddia etti.

İnanmadılar

İlk eleştiri Işın Karaca'dan gelmiş, "Tebriğe şayan, tarihte bir ilk! İzlenmeden beğenilen şarkı yapmışlar. Vallahi de billahi de tebrik ediyorum. Düşünsenize dinlenmeden beğeniliyorsun, piyasa o kadar elinde!" sözleriyle Reynmen'e göndermede bulunmuştu. Daha sonra tartışmaya Demet Akalın da dahil olmuş, eleştiri yapan bir sosyal medya kullanıcısının yorumunu beğenmişti. Aleyna Tilki ise Reynmen'i yaptığı paylaşımlarla ti'ye almıştı.

Dava açıyor

Akşam'ın haberine göre Reynemn, kendisine ithamlarda bulunan bu üç sanatçıya 1 TL’lik manevi tazminat davası açmaya hazırlanıyor.

Reynmen o isimleri affetmedi! 1 TL'lik dava açıyor...