Rıza Esendemir'den İrem Derici'ye çelenk tepkisi: Samimiyetsiz!

İrem Derici'nin radyocu eski eşi Rıza Esendemir önceki gece Karaköy'de objektiflere yansıdı, İrem Derici hakkında olay sözler söyledi.

Rıza Esendemir'den İrem Derici'ye çelenk tepkisi: Samimiyetsiz!

Geçtiğimiz hafta babası Suat Esendemir'in vefatıyla sarsılan Rıza Esendemir, Karaköy'de objektiflere yansıyınca soruları yanıtladı. Muhabirler Esendemir'e, "Başınız sağ olsun. Eski eşiniz İrem Derici sizi arayıp baş sağlığı diledi mi?" sorusunu yöneltince radyocu eski eşine açtı ağzını yumdu gözünü.

"Ne kadar samimiyetsiz bir çelenk"

Rıza Esendemir, Derici hakkında şöyle konuştu: "Sağ olsun çelenk göndermiş. Benim için ne kadar da samimiyetsiz bir çelenk o. Onu yollamak yerine bir telefon açsa daha samimi olurdu. 1996-1997 yıllarında bir ilişkim olmuştu. O kızcağız, annemin numarasını bulup aramış. Üzüntülerini iletmiş. Çok şaşırdım böyle bir vefaya. Sağ olsun. "

"Keşke annemi arasaydı"

"Tabii ben bu durumu İrem'e bağlamak istemem. Ama biz onunla kavgalı veya dövüşlü boşanmadık. Keşke beni aramasa bile annemi arasaydı. O hastanedeyken, ben en sevdiği çiçekleri yolladım. Yoğun bakımda olduğu için gitmedim hastaneye. Gerçi o oradayken bile selfie paylaştı, neyse. İrem'in babası (Hulisi Bey) rahmetli babamın arkadaşıydı. Sağ olsun o aradı, tekrar teşekkür ederim."