Saadet Işıl Aksoy: Bu fotoğrafı photoshopla 5 dakikada yaptım

Oyuncu Saadet Işıl Aksoy, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

Saadet Işıl Aksoy: Bu fotoğrafı photoshopla 5 dakikada yaptımSon dönemde pek çok ünlü sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafa photoshop uyguluyor. Ünlülerin uyguladığı photoshoplar da çoğunlukla takipçiler tarafından fark ediliyor ve eleştiri yağmuruna tutuluyor.

Saadet Işıl Aksoy'dan göndermeli paylaşım

Son dönemin photoshop hilelerine oyuncu Saadet Işıl Aksoy'dan göndermeli bir paylaşım geldi. Instagram hesabından iki tane fotoğraf paylaşan Aksoy, ilk fotoğrafın photoshoplu, ikinci fotoğrafın da orijinal olduğunu dile getirdi. Güzel oyuncu, paylaşımına ise şu satırları not düştü:

"5 dakikada bu hale getirdim"

"Bu fotoğrafı telefondaki fotoşop uygulamalarından biriyle 5 dakikada falan bu hale getirdim, ikinci fotoğraf onun orijinali... Instagram’da gördüğümüz o güzel kadın bile aslında o gördüğümüz kadın olmuyor çoğunlukla. Gerçekçi olmayan güzellik standartlarına uymaya çalışırken kendimizi sevmeyi unutuyoruz bazen, o sevginin önemini hem kendime hem de size hatırlatmak istedim, naçizane... (Fark yok ya da çok az fark var demişsiniz, bu yapılan müdahaleler işte tam da fark yok gibi hissettiriyor bize, ama aslında o küçük farklar bizde gerçeküstü güzellik algısını yaratıyor. “Her halinle güzelsin.” demişsiniz ya, işte o hepimiziz.)"

Saadet Işıl Aksoy: Bu fotoğrafı photoshopla 5 dakikada yaptımPhotshop uygulanan fotoğraf

Saadet Işıl Aksoy: Bu fotoğrafı photoshopla 5 dakikada yaptımOrijinal fotoğraf