Sagopa Kajmer ve Ceza barıştı mı?

Rap müzisyeni Ceza'nın babası önceki gün hayatını kaybetmişti. Yıllardır küs olduğu Sagopa Kajmer'den de Ceza'ya başsağlığı mesajı gelince, iki ismin sevenleri heyecanlandı.

Sagopa Kajmer ve Ceza barıştı mı?Türk rap müzisyenleri Ceza ve Ayben'in babası Danyal Özçalkan (70), önceki gün kanser yüzünden hayatını kaybetmişti. Özçalkan dün son yolculuğuna uğurlanmış, sevenleri Ceza'yı yalnız bırakmamıştı. Ceza'yla uzun bir süredir küs olan Sagopa Kajmer'den de başsağlığı mesajı geldi.

Twitter'dan yazdı

Kajmer, Twitter hesabından şu paylaşımı yaptı: "Osibisa'yı her gördüğümde aklıma hala Danyal amca gelir. Efendi ve babacan baba. Tıpkı anneni kaybettiğimiz zamanki hislerimle yazıyorum. Ayben ve sana ayrıca tüm Danyal amcayı sevenlere başsağlığı diliyorum. Bol sabır diliyorum."

Yanıt geldi!

Sagopa Kajmer'in bu paylaşımı binlerce beğeni alırken, Ceza'dan da yanıt gecikmedi. Ceza, eski dostunun başsağlığı mesajına "Sağol Yunus. Hayat işte. O da seni severdi... Mekanı cennet olsun" şeklinde cevap verdi. Bu tweetle birlikte ikilinin hayranları heyecanlandı. Akıllara, "Acaba rap dünyasının iki ünlü barışıyor mu?" sorusu geldi.

İşte o konuşma:

Sagopa Kajmer ve Ceza barıştı mı?