Sarışın hali sosyal medyaya damga vurmuştu! Gerçek ortaya çıktı...

Oyuncu Belçim Bilgin, sarışın halini sosyal medya hesabından paylaşmış, takipçilerini şoke etmişti. Bilgin'in yeni imajıyla ilgili gerçek ortaya çıktı.

Sarışın hali sosyal medyaya damga vurmuştu! Gerçek ortaya çıktı...Oyuncu Belçim Bilgin, 'Studio 11' adlı derginin çekimleri için sarışın olmuştu. Yeni görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaşan Bilgin, takipçilerini de bir hayli şaşırtmıştı. Kilisede yapılan çekimleri Instagram'dan paylaşan güzel oyuncu, dikkatleri bir anda üzerine çekmişti. Takipçilerini ikiye bölen Bilgin, bazıları tarafından beğenilirken bazılarının da eleştirilerine maruz kalmıştı.

Sıla'ya benzetilmişti

Ayrıca Belçim Bilgin, sarışın haliyle şarkıcı Sıla'ya benzetilmişti. Ancak Bilgin'in sarı saçlarının altında yatan gerçek ortaya çıktı. Oyuncunun sadece çekim için bu görüntüye büründüğü ve çekimlerde peruk kullandığı öğrenildi. Çünkü başrolünü oynadığı ‘The Hardest Things’ filmi ve ‘Behzat Ç’ dizisi için esmer olması gerekiyor.

Sarışın hali sosyal medyaya damga vurmuştu! Gerçek ortaya çıktı...Sarışın hali sosyal medyaya damga vurmuştu! Gerçek ortaya çıktı...