Şebnem Bozoklu nikahının detaylarını paylaştı!

Geçtiğimiz günlerde gazeteci Kanat Atkaya ile dünyaevine giren oyuncu Şebnem Bozoklu, nikahın detaylarını sosyal medya hesabından anlattı.

Şebnem Bozoklu nikahının detaylarını paylaştı!

Oyuncu Şebnem Bozoklu ile Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Kanat Atkaya, Ağustos 2017'de aşk yaşamaya başlamıştı. Çift, ilişkilerini cumartesi günü evlilikle taçlandırdı. Bozoklu, evliliklerinin nasıl gerçekleştiğiyle ilgili detayları Instagram hesabından nikahtaki fotoğrafları paylaşarak anlattı.

İşte çiftin dünyaevine nasıl girdiğinin o hikayesi:

"23 Mart 2019 öğleden sonra saat 14.00... Ailelerimiz bize öğle yemeğine geldiklerini sanıyorlar. Bizim iki ay önce belediyeye evlilik başvurusu yaptığımızdan habersizler ve sürekli sıkıştırıyorlar hadi hadi hadi diye :) Kimsenin haberi yok evleneceğimizden en yakın arkadaşlarımızın bile. İlk fotoğrafta annelerimizin önünde evlenme teklif ediyor Kanat. Bizimkiler daha bu haberin mutluluğunu ve şaşkınlığını atlatamadan zırr kapı çalıyor ve nikah memuru eve geliyor :) Bomba düşüyor eve :) Koşup hemen beyaz elbisemi giyiyorum. Ailelerimiz ve nikah şahitlerimiz minicik bir ekibiz. Benim için dünyanın en güzel yerinde, evimizde canımız annelerimizin ailelerimizin önünde evet diyoruz... Şahitlerimiz Enis Arıkan, Ayşegül Karacan, Bâlâ Atabek Şükrü Metinoğlu…"