Seda Akgül'den photoshop itirafı: "Eğlenmek için yaptık"

Ünlü sunucu Seda Akgül, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Akgül, ilginç itiraflarda bulundu.

Seda Akgül'den photoshop itirafı:

Her hareketiyle gündem olmayı başaran isimlerden olan ünlü sunucu Seda Akgül, bugün 2. Sayfa programının canlı yayınına konuk oldu. Akgül, bazı itiraflarda bulunarak, "Bana hayatım boyunca kimse tektaş takmadı. Nişanlanınca nişanlım da almadı. Kendi tektaşım vardı, onu taktım. Ama soranlara küçük düşmesin diye ‘nişanlım aldı’ dedim. O sadece kendine bir alyans aldı. Bu durumdan hiç de rahatsız olmadı. Kendin alabilecek olsan bile bir erkeğin sana hediye etmesi çok hoş bir şey…" dedi ve ekledi, "Bana hiç yüzük takılmamışken ‘evet’ dedim. Eser’in aldığı yüzük kadar tektaş da takılsa kabul ederim. Önemli olan beni sevmesi."

Ünlü sunucu, sosyal medyadan pek çok mesaj aldığını da dile getirerek, "Bana sosyal medyadan vücut çalışıp, fotoğraf gönderip ‘kahve içelim mi?’ diyen yüzlerce erkek var" dedi.

İki fotoğrafta da photoshop var!

Geçtiğimiz günlerde photoshop kurbanı olarak sosyal medyada yorum yağmuruna tutulan Akgül, konuyla ilgili, "Arkadaşımla yıllar sonra kavuşmuşuz. O fotoğrafların ikisinde de photoshop var. Espri olsun diye yaptık. Bir tanesini Kim Kardashian gibi yaptık. Popo büyüttük, göğüsleri büyüttük ve beli incelttik. Onu ben paylaştım, arkadaşım da o fotoğrafın tam tersini yaptı. Bel kısmını büyülttü, belim simit gibi oldu. Aramızda eğlenmek için böyle bir şey yaptık" açıklamasında bulundu.